14 02 2018

CAN SUNGUR-GEEK YAPAR-SEN NE DİYON-ASUDE YANDERE-CS

1986 yılında Ankara’da doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümü mezunu. Biri inovasyon yaklaşımları, diğeri internette iş kurmak üzerine olan iki kitap çevirdi. Çevirdiği Tom Kelley’in 10 İnovasyon Şifresi kitabından çok etkilendi. Türkiye’nin digital marka iletişimi konusunda uzman ajanslarından Promoqube‘da Dijital Strateji ve Müşteri İlişkileri Direktörlüğü yaptı. Şimdi ortak olduğu şirkette Dijital Strateji konularında hizmet vermektedir.

Oyun tasarımı yapmakta, oyunlaştırma ve pazarlamanın kesişme noktalarını öne çıkartmakta, kendi konularında eğitimler vermekte, vakit buldukça konuşmacı olarak sahneye çıkmaktadır.

2009 yılının Haziran ayında Leo Burnett İstanbul ofisinde, planlamacı olarak çalıştı. 2009 yılının Eylül ayından itibaren, küçük bir ekiple birlikte 4 yıl süresince, İstanbul’un tek aylık rol yapma oyunları buluşması olan Wizards of Istanbul‘u düzenledi. 2010 yılında, üstün zekalı çocuklara rol yapma oyunları üzerinden yaratıcılık dersleri verdi. Aylık olarak yaratıcılık, hikayecilik, hikaye analizi ve rol yapma oyunları hakkında atölye gurupları düzenlemektedir. Pek çok şirkette eğitim verdi.

Kurucusu olduğu, içerik üreten geekyapar sitesinde yazmaktadır. Youtube da bol bol videoları bulunmakta.
Can Sungur Gik yapar-Sen ne diyon da SİMS oyununda kendi yarattığı Asude Yandere karakteri ile epey ilgi çekmiş olup halen devamı dört gözle beklenmektedir
CS ASUDE YANDERE ile oyna artık..

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Asude Yandere.jpg
Görüntüleme: 0
Büyüklüğü:  89,7 KB (Kilobyte)

0
0
0
Yorum Yaz